Język / Language  Polski  English
Strona głównaeHelpDesk › ITIL a eHelpDesk

ITIL a eHelpDesk

System eHelpDesk w pełni wspiera metodologię zarządzania ITIL (IT Infrastructure Library) , która jest zbiorem najlepszych rekomendacji w zarządzaniu usługami IT.

ITIL został opracowany w połowie lat osiemdziesiątych przez sektor publiczny i firmy prywatne z całego świata. Obecnie wyłącznym właścicielem ITIL jest administracja rządowa Wielkiej Brytanii.

Wykorzystanie najlepszych praktyk ITIL to przede wszystkim:
  • Biznesowe spojrzenie na informatykę
  • Obniżanie kosztów związanych z zarządzania środowiskiem IT
  • Ciągłe doskonalenie procesów organizacji - zarządzanie przez jakość
  • Jednolita komunikacja świata IT

Wiele dostępnych na rynku rozwiązań wspierających metodologię ITIL posiada architekturę opartą na rozbudowanych modułach, a ich obsługa jest bardzo skomplikowana. eHelpDesk jest systemem łączącym w sobie procesy tj.: Zarządzanie Incydentami, Zarządzanie Problemami oraz Zarządzanie Zmianą w sposób kompleksowy i intuicyjny.

eHelpDesk

Aktualne informacje

eHelpDesk usprawnia pracę w SITS Sp. z o.o.
"Prostota obsługi, przejrzystość oraz czytelność oprogramowania eHelpdesk ułatwiła znacząco proces komunikacji użytkownika z pomocą techniczną. Możliwość śledzenia postępu pracy nad zgłoszeniem dodała naszym pracownikom pewności, że zaistniałe incydenty i problemy związane ze sprzętem są na bieżąco rozwiązywane i ważne z punktu widzenia organizacji."
Czytaj dalej
Dodany: 03 grudnia 2015
Archiwum aktualności

Na skróty

© 2019 BTC Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.