Język / Language  Polski  English
Strona głównaFirma › Profil BTC

Profil BTC

Firma BTC Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i rozwoju specjalistycznego oprogramowania dla różnych sektorów gospodarki i administracji państwowej. Jako jedna z nielicznych w Polsce wdraża kompleksowe systemy informatyczne własnego autorstwa, oparte na najnowszych technologiach i potrzebach rynkowych, umożliwiające profesjonalne zarządzanie wsparciem technicznym i zasobami IT.

Swoim zakresem działania BTC obejmuje:
  • dystrybucję i produkcję autorskiego oprogramowania,
  • audyty informatyczne,
  • szkolenia i doradztwo.

BTC zaufało już przeszło 500 klientów wśród których wyróżnić możemy m.in.: urzędy i instytucje publiczne, jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe, instytucje badawcze i firmy z wszelkich branż wykorzystujące systemy do wspomagania zarządzania i decyzji, korzystające ze specjalistycznych audytów legalności oprogramowania, audytów bezpieczeństwa, usług szkoleniowych i doradczych.

Więcej aktualnych informacji o BTC znajduje się na stronie firmowej producenta pod adresem www.btc.com.pl

Firma

Aktualne informacje

eHelpDesk usprawnia pracę w SITS Sp. z o.o.
"Prostota obsługi, przejrzystość oraz czytelność oprogramowania eHelpdesk ułatwiła znacząco proces komunikacji użytkownika z pomocą techniczną. Możliwość śledzenia postępu pracy nad zgłoszeniem dodała naszym pracownikom pewności, że zaistniałe incydenty i problemy związane ze sprzętem są na bieżąco rozwiązywane i ważne z punktu widzenia organizacji."
Czytaj dalej
Dodany: 03 grudnia 2015
Archiwum aktualności

Na skróty

© 2019 BTC Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.