Język / Language  Polski  English
Strona głównaeHelpDesk › Komponenty

Komponenty systemu eHelpDesk

Portal Administracyjny - serwis do obsługi systemu przeznaczony dla administratorów oraz pracowników wsparcia technicznego (inżynierów serwisu), posiadający wbudowane funkcje szukania rozwiązań problemów w publicznej i prywatnej bazie problemów.
Portal Rejestracji Zgłoszeń Serwisowych - umożliwia rejestrację zgłoszeń serwisowych użytkowników za pośrednictwem przeglądarki internetowej, posiada wbudowane funkcje przeglądania wszystkich zgłoszeń, statusu zgłoszeń oraz szukania rozwiązań problemów w publicznej bazie problemów.

Baza Rozwiązań - dzieli się na publiczną i prywatną. Publiczna jest dostępna zarówno dla pracowników wsparcia, jak i dla użytkowników. Prywatna dostępna jest wyłącznie dla pracowników wsparcia.

eHelpDesk

Aktualne informacje

eHelpDesk usprawnia pracę w SITS Sp. z o.o.
"Prostota obsługi, przejrzystość oraz czytelność oprogramowania eHelpdesk ułatwiła znacząco proces komunikacji użytkownika z pomocą techniczną. Możliwość śledzenia postępu pracy nad zgłoszeniem dodała naszym pracownikom pewności, że zaistniałe incydenty i problemy związane ze sprzętem są na bieżąco rozwiązywane i ważne z punktu widzenia organizacji."
Czytaj dalej
Dodany: 03 grudnia 2015
Archiwum aktualności

Na skróty

© 2019 BTC Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.